ŞİŞLİ PİYALEPAŞA BULVARI ÜZERİNDE SEYİR HALİNDE OLAN OTOMOBİL, TAKSİYE ÇARPMASI SONUCU KONTROLDEN ÇIKARAK REFÜJÜ AŞTIKTAN SONRA KARŞI YÖNDEN GELEN OTOMOBİLLE KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI. OTOMOBİLİ SÜRÜCÜSÜNÜN YARALANDIĞI FECİ KAZA GÜVENLİK KAMERALARINA SANİYE SANİYE YANSIDI. (DOĞAN CAN CESUR - ÖMER FARUK YILDIZ/İSTANBUL-İHA) Şişli Piyalepaşa Bulvarı üzerinde seyir halinde olan otomobil, taksiye çarpması sonucu kontrolden çıkarak refüjü aştıktan sonra karşı yönden gelen otomobille kafa kafaya çarpıştı. Otomobili sürücüsünün yaralandığı feci kaza güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

İstanbul’da sokak köpeğine akıl almaz eziyet

Başakşehir’de yavru sokak köpeği kimliği belirsiz bir şahıs tarafından ayağı parçalanarak yaralandı. Sesleri duyan vatandaşların gelerek kutuya koyduğu yaralı köpek, belediyenin veteriner ekipleri tarafından tedavi altına alındı.

Başakşehir 7. bölgede dün saat 11.00 sıralarında yaşanan olayda kimliği belirsiz bir şahıs, yavru sokak köpeğini henüz bilinmeyen bir nedenle ayağından yaraladı. Ayağının bir kısmı parçalanan köpeğin seslerini duyan vatandaşlar koşarak yanına geldi. Köpeğin ayağından yaralandığını gören vatandaşlar durumu yetkililere bildirdi. Bilgi verilmesi üzerine olay yerine gelen Başakşehir Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, vatandaşların kutuya koyduğu köpeği götürerek tedavi altına aldı. Yaşananlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Doğan Can Cesur
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz