Eskişehir’de plaj

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Kent Park içinde yer alan yapay plajda yürüttüğü hazırlık çalışmalarının tamamlandığı plajın, 1 Temmuz’dan itibaren vatandaşların kullanımına açılacağı bildirildi.

HALUK ÖZDEN
ESKİŞEHİR

Bu arada plaj yanındaki açık olimpik yüzme havuzunda her yaş grubu için verilen yüzme kurslarının da temmuzun ilk haftasında başlaması planlanıyor.
Büyükşehir Belediyesi, kent halkının büyük beğenisini toplayan ve yaz boyunca kullanılan yapay plajdaki hazırlık çalışmalarını tamamladı. 1 Temmuzda halkın kullanımına açılacak olan plaj, yaz sezonu boyunca sabah 10.00 ile akşam 18.30 saatleri arasında hafta içi 5 lira, hafta sonu 7,5 lira karşılığında hizmet verecek.
Bu arada Büyükşehir Belediyesinin yüzme kurslarına da kayıtlar başladı. Temmuzun ilk haftasında başlayacak olan ve hafta içi her gün, yaş gruplarına göre gerçekleştirilecek olan yüzme kurslarına 6 yaş üstü herkes katılabiliyor. 6 – 17 yaş arası kursiyerlerin 40 lira, 17 yaş üstü kursiyerlerin ise 60 lira kayıt ücreti ödeyerek katılabilecekleri yüzme kurslarına kayıt yaptırmak isteyenlerin Kent Park açık yüzme havuzuna başvurmaları gerekiyor.
(HÖ)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz