En çok O izlendi

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’da mart ayında en çok izlenen filmler belirlendi

TTNETin yeni dönem TV platformu Tivibu, mart ayında kullanıcıları tarafından en çok izlenen filmleri belirledi. Tivibu üyelerinin mart ayı film tercihlerinde ilk 10 sırada ağırlıkla aksiyon/macera türündeki filmler yer aldı.

Sinemalardan hemen sonra ve DVD ile aynı anda Tivibuda yerini alan filmlerin de bulunduğu Kırmızı Halı klasöründe mart ayında en çok, başrolünde Hugh Jackmanın yer aldığı aksiyon/macera filmi Çelik Yumruklar izlendi. Animasyon türündeki Kung Fu Panda 2 en çok izlenenler arasında ikinci sırada, yine macera/aksiyon türündeki Kovboylar ve Uzaylılar isimli film ise üçüncü sırada yer aldı.

Zengin içeriğiyle üyelerine yepyeni bir televizyon izleme deneyimi sunan Tivibuda mart ayı boyunca 3 milyonu aşkın içerik izlendi.

Tivibu üyeleri, Tivibunun gelişmiş yayın özelliklerinden biri olan Seç İzle özelliği ile içerikleri istedikleri zaman izleyebiliyorlar. Tivibuda Seç İzle ile birlikte Tekrar İzle, Durdur İzle ve Geri Al İzle gibi gelişmiş özellikler bulunuyor.

Mart Ayında Tivibuda En Çok İzlenen İlk 10 Film

Çelik Yumruklar
Kung Fu Panda 2
Kovboylar ve Uzaylılar
İlk Yenilmez: Kaptan Amerika
Felekten Bir Gece Daha
Sır
Geleceğe Dönüş
Johnny Englishin Dönüşü
Kule Soygunu
Yeşil Fener

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz